MENU

JABATAN KHIDMAT PENGURUSAN
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Ahamad Nor Rani Bin Peai Penghantar Notis N11 53712088 rani@mdpt.gov.my
Muhamad Rizauddin Bin Muhamad Lias Pembantu Operasi N11 53712088 rizal@mdpt.gov.my
Nurhanani Binti Hassan Pembantu Tadbir N19 05 371 2088 05 371 2089 hanani@mdpt.gov.my
Aimi Shamimi Binti Mokhtar Pembantu Tadbir N19 05 371 2088 05 371 2089 aimi@mdpt.gov.my
JABATAN PENILAIAN DAN PENGURUSAN HARTA
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Mohd Azmi Bin Zainuddin Zainal Abidin Penolong Pegawai Penilaian W27 53712088 azmi@mdpt.gov.my
Omar Bin Saleh Pembantu Tadbir N17 KUP 053712088 059712089 omar@mdpt.gov.my
Saiful Nizam Bin Mahpof Pembantu Penilaian W17 53712088 saifulnizam@mdpt.gov.my
Mohammad Fairuz Azmir bin Ismail Pembantu Tadbir N22 KUP 53712088 azmir@mdpt.gov. my
Nordiana Bt Suhaimi Pembantu Tadbir N17 053712088 053712089 nordiana@mdpt.gov.my
JABATAN KEJURUTERAAN
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Ahmad Tajuaripin Bin Othman Penolong Jurutera JA36 053712088 053712089 ahto@mdpt.gov.my