Yang Dipertua:
Nama : Tuan Haji Mad Dan Bin Hassan P.M.P, A.M.P, P.P.T
Jawatan : Yang Di Pertua
e-Mail: ydp@mdpt.gov. my
No. Tel.: 05-3712096/2081/2095

Setiausaha:
Nama : Encik Helmi Bin Yusof@Jusoh
Jawatan : Setiausaha (N44)
e-Mail: helmi@mdpt.gov. my
No. Tel: 05-3712088/2014 samb 102
No. Faks: 05-3712089
Jabatan Khidmat Pengurusan dan Sumber Manusia:
Nama : En. Azrul Nizam Bin Md Radzi
Jawatan : Pen. Pegawai Tadbir (N27)
e-Mail: azrulnizam@mdpt.gov. my
No. Tel.: 05-3712088/2014 samb 103
No. Faks: 05-3712089
Jabatan Penilaian dan Pengurusan Harta
Nama : Encik Mohd Azmi bin Zainuddin Zainal Abidin
Jawatan : Pen. Pegawai Penilaian (W27)
e-Mail: azmi@mdpt.gov. my
No. Tel.: 05-3712088/2014 samb 113
No. Faks: 05-3712089
Jabatan Kejuruteraan:
Nama : Encik Ahmad Tajuaripin bin Othman
Jawatan : Pen. Jurutera (J29)
e-Mail: ahto@mdpt.gov. my
No. Tel.: 05-3712088/2014 samb 112
No. Faks: 05-3712089
Jabatan Perbendaharaan:
Nama : Cik Erni Elina binti Mohamad Eksan
Jawatan : Pen. Akauntan (W32)
e-Mail: eeme@mdpt.gov. my
No. Tel.: 05-3712088/2014 samb 109
No. Faks: 05-3712089
Jabatan Kesihatan Awam & Perkhidmatan Perbandaran:
Nama : Encik Iskandar Alif bin Pahrurazi
Jawatan : Pen. Peg. Kesihatan dan Persekitaran (U29)
e-Mail: iskandar@mdpt.gov. my
No. Tel.: 05-3712088/2014 samb 106
No. Faks: 05-3712089
Jabatan Perancangan Pembangunan:
Nama : Puan Mazura binti Ahmad Tajuddin
Jawatan : Pen. Pegawai Perancang Bandar dan Desa (J29)
e-Mail: mazura@mdpt.gov. my
No. Tel.: 05-3712088/2014 samb 1144
No. Faks: 05-3712089
 

Unit Undang-undang:
-kosong-
Jawatan :
e-Mail:
No. Tel.: 05-3712088/2014 samb 107
No. Faks: 05-3712089

 

Unit Pusat Setempat (OSC):
Nama : Juliana Binti Ahamat
Jawatan : Pegawai Perancang Bandar dan Desa (J41)
e-Mail: juliana@mdpt.gov. my
No. Tel.: 05-3712088/2014 samb 110
No. Faks: 05-3712089
Teknologi Maklumat:
Nama : Puan Noor Hafiza Binti Abdul Hamid
Jawatan : Pegawai Teknologi Maklumat (F41)
e-Mail: noorhafiza@mdpt.gov. my
No. Tel.: 05-3712088/2014 samb 108
No. Faks: 05-3712089
Bahagaian Korporat:
Nama : Puan Zaitun Bt Ismail
Jawatan : Pembantu Tadbir (N22)
e-Mail: zaitun@mdpt.gov. my
No. Tel.: 05-3712088/2014
No. Faks: 05-3712089
Bahagaian Penguatkuasa:
Nama : En. Imaduddin Bin Arif
Jawatan : Pembantu Penguatkuasa (N17)
e-Mail: imaduddin@mdpt.gov. my
No. Tel.: 05-3712088/2014 samb 121
No. Faks: 05-3712089

Hubungi Kami

Majlis Daerah Perak Tengah
Kompleks MDPT,
32610 Seri Iskandar, Perak
Tel:05-3712088 /05-3712014 Faks:05-3712089
Emel : admin@mdpt.gov. my