Yang Dipertua:
Nama : Dato' Mad Dan Bin Hassan D.P.M.P., P.M.P, A.M.P, P.P.T
Jawatan : Yang Di Pertua
e-Mail: ydp@mdpt.gov. my
No. Tel.: 05-3712096/2081/2095

Setiausaha:
Nama : Encik Helmi Bin Yusof@Jusoh
Jawatan : Setiausaha (N44)
e-Mail: helmi@mdpt.gov. my
No. Tel: 05-3712088/2014 samb 102
No. Faks: 05-3712089
Jabatan Khidmat Pengurusan dan Sumber Manusia:
Nama : En. Azrul Nizam Bin Md Radzi
Jawatan : Ketua Jabatan Khidmat Pengurusan & Sumber Manusia
e-Mail: azrulnizam@mdpt.gov. my
No. Tel.: 05-3712088/2014 samb 103
No. Faks: 05-3712089
Jabatan Penilaian dan Pengurusan Harta
Nama : Encik Mohd Azmi bin Zainuddin Zainal Abidin
Jawatan : Ketua Jabatan Penilaian & Penngurusan Harta
e-Mail: azmi@mdpt.gov. my
No. Tel.: 05-3712088/2014 samb 113
No. Faks: 05-3712089
Jabatan Kejuruteraan:
Nama : Encik Ahmad Tajuaripin bin Othman
Jawatan : Ketua Jabatan Kejuruteraan
e-Mail: ahto@mdpt.gov. my
No. Tel.: 05-3712088/2014 samb 112
No. Faks: 05-3712089
Jabatan Perbendaharaan:
Nama : Nor Alia Binti Muzamuddin
Jawatan : Ketua Jabatan Perbendaharaan
e-Mail: alia@mdpt.gov.my
No. Tel.: 05-3712088/2014 samb 109
No. Faks: 05-3712089
Jabatan Kesihatan Awam & Perkhidmatan Perbandaran:
Nama : Encik Iskandar Alif bin Pahrurazi
Jawatan : Ketua Jabatan Kesihatan Awam dan Perkhidmatan Perbandaran
e-Mail: iskandar@mdpt.gov. my
No. Tel.: 05-3712088/2014 samb 106
No. Faks: 05-3712089
Jabatan Perancangan Pembangunan:
Nama : Puan Mazura binti Ahmad Tajuddin
Jawatan : Ketua Jabatan Perancang Pembangunan
e-Mail: mazura@mdpt.gov. my
No. Tel.: 05-3712088/2014 samb 114
No. Faks: 05-3712089

Unit Undang-Undang
Nama : Cik Nurul Fatihah binti Basri
Jawatan : Ketua Unit Undang-Undang
e-Mail: nurulfatihahbasri@mdpt.gov. my
No. Tel.: 05-3712088/2014 samb 107
No. Faks: 05-3712089

 

Unit Pusat Setempat (OSC):
Nama : Juliana Binti Ahamat
Jawatan : Ketua Unit Pusat Setempat (OSC)
e-Mail: juliana@mdpt.gov. my
No. Tel.: 05-3712088/2014 samb 110
No. Faks: 05-3712089
   
Bahagaian Korporat:
Nama : Mohd Hazwan Bin Ahmad Damanhuri
Jawatan :Ketua Unit Perhubungan Awam & Hal Ehwal Komuniti
e-Mail: hazwan@mdpt.gov.my
No. Tel.: 05-3712088 samb 284
No. Faks: 05-3712089
Bahagaian Penguatkuasa:
Nama : En. Imaduddin Bin Arif
Jawatan : Ketua Unit Penguatkuasa
e-Mail: imaduddin@mdpt.gov. my
No. Tel.: 05-3712088/2014 samb 121
No. Faks: 05-3712089

Hubungi Kami

Majlis Daerah Perak Tengah
Kompleks MDPT,
32610 Seri Iskandar, Perak
Tel:05-3712088 /05-3712014 Faks:05-3712089
Emel : admin@mdpt.gov. my