Yang Dipertua:
Tuan Haji Mohd Roslan Bin Mat Lodin, A.M.N., P.J.K..
e-Mail: ydp@mdpt.gov. my
No. Tel.: 05-3712096/2081/2095
Setiausaha:
Encik Helmi Bin Yusof@Jusoh
e-Mail: helmi@mdpt.gov. my
No. Tel: 05-3712088/2014 samb 205
No. Faks: 05-3712089
Ketua Jabatan Khidmat Pengurusan:
En. Azrul Nizam Bin Md Radzi
e-Mail: azrulnizam@mdpt.gov. my
No. Tel.: 05-3712088/2014 samb 225
No. Faks: 05-3712089
Ketua Jabatan Penilaian dan Pengurusan Harta
Encik Mohd Azmi bin Zainuddin Zainal Abidin
e-Mail: azmi@mdpt.gov. my
No. Tel.: 05-3712088/2014 samb 211
No. Faks: 05-3712089
Ketua Jabatan Kejuruteraan:
Encik Ahmad Tajuaripin bin Othman
e-Mail: ahto@mdpt.gov. my
No. Tel.: 05-3712088/2014 samb 219
No. Faks: 05-3712089
Ketua Jabatan Perbendaharaan:
Cik Erni Elina binti Mohamad Eksan
e-Mail: eeme@mdpt.gov. my
No. Tel.: 05-3712088/2014 samb 202
No. Faks: 05-3712089
Ketua Jabatan Perkhidmatan dan Kesihatan:
Encik Iskandar Alif bin Pahrurazi
e-Mail: iskandar@mdpt.gov. my
No. Tel.: 05-3712088/2014 samb 226
No. Faks: 05-3712089
Ketua Jabatan Undang-undang dan Penguatkuasaan:
Puan Dalina binti Alias
e-Mail: dalina@mdpt.gov. my
No. Tel.: 05-3712088/2014 samb 227
No. Faks: 05-3712089
Ketua Jabatan Bangunan:
Encik Ahmad Fadzli Reza bin Abdul Rashid
e-Mail: reza@mdpt.gov. my
No. Tel.: 05-3712088/2014 samb 212
No. Faks: 05-3712089
Ketua Jabatan Perancangan Pembangunan:
Puan Mazura binti Ahmad Tajuddin
e-Mail: mazura@mdpt.gov. my
No. Tel.: 05-3712088/2014 samb 218
No. Faks: 05-3712089

Ketua Unit Pusat Setempat (OSC):
Puan Mastura Bte Zuber
e-Mail: mastura@mdpt.gov. my
No. Tel.: 05-3712088/2014 samb 213
No. Faks: 05-3712089

 

 

 

Ketua Unit Teknologi Maklumat:
Puan Noor Hafiza Binti Abdul Hamid
e-Mail: noorhafiza@mdpt.gov. my
No. Tel.: 05-3712088/2014 samb 208
No. Faks: 05-3712089

Hubungi Kami

Majlis Daerah Perak Tengah
Daerah Perak Tengah
Kompleks MDPT,
32610 Seri Iskandar, Perak
Tel:05-3712088 /05-3712014 Faks:05-3712089
Emel : admin@mdpt.gov. my